Software

Nabízíme Vám software ( programy ) předních světových výrobců. Instalaci můžeme provést přímo u Vás ve firmě nebo doma, včetně zaučení obsluhy. Rádi Vám poradíme, kontaktujte nás.

Prodáváme software těchto značek

Adobe systems, Autodesk, Corel corporation, AVG, Eset, F-Secure, Kaspersky antivirus, Langmaster, McAfee, MicroSoft, Pinnacle systems, PJ soft, Quark, Corel, Symantec, Zoner a mnoho dalších...

Antivirová ochrana

Zajistíme ochranu Vašeho PC nebo mobilního telefonu před viry, trojskými koni, spamem a různými útoky hackerů z internetu, nabízíme kvalitní software světových značek jako např. AVG, NOD 32, NORTON INTERNET SECURITY, NORTON 360 a mnoho dalších.

Legalizece softwaru

Používáte nelegální software? Nebo si nejste jisti, jestli je legální? Rádi Vám pomůžeme s tímto problémem, zlegalizujeme kompletně Vaše softwarové vybavení. Nabízíme zajímavé ceny za legalizace. Neváhejte a využijte slev za legalizace softwarů, které nabízí velké firmy jako MicroSoft a další.

Software pro domácnosti a studenty

Pro domácnosti a studenty nabízíme legální software za minimální ceny, navíc v některým případech s možností legálního použití jedné licence i na třech PC.