Servisní práce

Nabízíme servis PC, serverů, notebooků přímo u vás nebo u nás. Bez dopravného v rámci Ostravy. Provádíme opravy PC, tabletů, mobilů, odvirování, záchranu dat, tvorbu www stránek s propagací na sociálních sítích. Profesionálně a kvalitně.

Servis PC, serverů, notebooků, netbooků

Nabízíme Vám servis veškerých značek PC, serverů, notebooků, netbooků. Veškerá tato zařízení Vám opravíme přímo u Vás ve firmě či doma nebo si je odvezeme k nám, opravíme a vrátíme zpět. Dopravné v rámci Ostravy neúčtujeme. Vše levně a kvalitně s profesionálně přístupem ověřeným léty praxe.

Servis tabletů a mobilních telefonů

Nabízíme Vám servis veškerých značek tabletů či mobilních telefonů. Nabízíme také výměnu displejů, opravy softwaru v telefonech, opravy vadných konektorů a další... Vše levně a kvalitně s profesionálně přístupem ověřeným léty praxe.

Hardwarové čištění PC/notebooků

Je Vaše PC či notebook příliš hlučné? Přehřívá se? Pozor !! Hrozí Vám zničení Vašeho zařízení, může dojít i k nenávratné ztrátě dat. Je to vesměs způsobené zanešeným prachem v chladičích i jiných součástkách Vašich zařízení. Nabízíme Vám profesionální odstranění prachu, výměnu zničených chladičů, propastování procesorů a další...

Antivirové práce – odvirování PC

Stali jste se obětí počítačové kriminality, chytli jste virus, trojského koně apod.? Nemůže se dostat ke svým datům, kterých se zmocnil počítačový zločinec? Rádi Vám pomůžeme, odvirujeme Vaše PC, notebook, tablet či mobilní telefon. Dodáme kvalitní antivirový program a další.

Záchrana dat

Přišli jste o svá cenná data vinou různých virů, trojských koňů případně vinou vadného hardwaru? Nezoufejte, jste tady my. Umíme zachránit data z pevných disků, paměťových karet, mobilních telefonů a dalších. Zachráníme Vám Vaše data, neváhejte nás kontaktovat

Tvorba www stránek

Vytvoříme www stránky dle Vašich požadavků a přání. Navrhneme Vám je v moderním vzhledu, rychle, levně, kvalitně. Zajistíme koupi domény a prostoru pro Vaše stránky. Budeme se starat o jejich aktualizaci, antivirově je chránit a mnoho dalších. Umíme navrhnout a vytvořit i stránky, které si budete moci upravovat sami. Zajistíme propagaci Vašich stránek v předním světových vyhledávačích. Vytvoříme Vám Váš osobní nebo firemní profil i na Facebooku, X-ku, Instagramu a dalších sociálních sítích. Neváhejte a ozvěte se nám.