Hardware

Nabízíme Vám počítače a notebooky předních světových značek. Rádi Vám nabídneme PC nebo notebook dle Vašich požadavků nebo dle Vašeho přání. Oproti konkurenci umíme nabídnout i stroje s lepším chlazením, vyšší pamětí, lepším pevným diskem či procesorem. Umíme Vám také nabídnou delší záruku než 2 roky. S instalací v ceně přímo u Vás ve firmě nebo doma.

Prodáváme tyto značky

Acer, Apple, Asus, ACS ( námi vyrobená PC ), Dell, HP, Lenovo / IBM, Microsoft, MSI, Toshiba, a mnoho dalších...

Prodej tiskáren, skenerů

Nabízíme Vám tiskárny a skenery předních světových značek. Oproti konkurenci umíme nabídnout tiskárny i s klasickými tonery či náplněmi v ceně ( běžně v ceně mívají spotřební materiál s výtěžností 5%, cca. 20 stran ). Umíme Vám také nabídnou delší záruku než 2 roky. S instalací v ceně přímo u Vás ve firmě nebo doma. Zajistíme dodávku tonerů, náplní, tiskových válců. Vše dovezeme až k Vám do firmy nebo domácnosti.

Prodej mobilních telefonů a tabletů

Nabízíme Vám mobilní telefony a tablety všech světových značek. Zajistíme Vám přesun dat, výměnu SIM karty, základní i rozšířené nastavení těchto zařízení. Nabízíme i ochranné fólie, kryty, paměťové karty a další příslušenství.

Prodej tonerů, tiskových válců, náplní pro inkoustové tiskárny

Nabízíme Vám veškerý sortiment spotřebního materiálu pro tiskárny. Můžeme nabídnou originální spotřební materiál, ale i kvalitní neoriginální ( alternativní ) spotřební materiál. Vše tradičně s dovozem až k Vám do firmy nebo domů.

Prodej repasované výpočetní techniky

Nabízíme také repasovanou výpočetní techniku a to včetně tiskáren i mobilních telefonů se zárukou 6, 12, ale i 24 měsíců. Za velmi nízké ceny. Neváhejte nás kontaktovat...

Prodej ostatního elektro zboží

Můžeme Vám nabídnout i prodej TV, audio / video, bílého elektra ( ledničky, sporáky, pračky ) a dalších věcí z oboru elektro. Poradíme, dovezeme, nainstalujeme. Vše k Vaší maximální spokojenosti.